fbpx

Ilona Svobodová

Jsem praktik a čerpám především z vlastních zkušeností, co jsem prožila a tak změnila svůj svět, abych byla nápomocná, ho měnit i ostatním. Asi každý zažívá nepříjemné životní zkoušky , ale staví se k nim rozdílnými, naučenými a většinou nevědomými postoji, které způsobují další nepochopené reakce ostatních a tím, se bohužel mnohdy roztáčí další kolotoč bloků, omezení, bolestí a životních zklamání všech zúčastněných.

Hodně si nosíme a necháváme si ovlivňovat budoucnost, něčím co už nám dávno nepatří, co už neexistuje, trápíme se danými tématy do té doby, než se nám něco stane...než se ozve většinou tělesná schránka s nemocí. Od přírody mi daná, štírovská zvědavost a touha bádat do samých hlubin, poznávat proč se děje CO se TO děje a JAK se s tím dá pracovat i jinak, na podvědomé úrovni k naší spokojenosti, mě osobně dovedly k úlevě v myšlení, na těle i na duši...můj příběh je dlouhý, ale inspirující....o tom ale příště.

Jediné co bych chtěla zdůraznit na své cestě poznáním je : nebuďte na to sami ...není to nutné nechat dojít tam, kde se ztrácí veškerá víra...protože potom je to o to těžší, projít tou cestou zpět k pevnému zdraví a vnitřní spokojenosti, víme že všechno se vším souvisí ...a kam dáváme pozornost TO nám sílí.

Díky mé profesní práci s lidmi, jsem pochopila, že poznat jak myslíme, cítíme a konáme je základ k celkovému uchopení našeho bytí a přijetí života takový jaký je, i když se nám to někdy nelíbí.

Já s rukou na srdci dnes přiznávám, že jsem opravdu ráda za VŠE co se na mé cestě přihodilo, co neskutečně trápilo, bolelo a nešlo s tím někdy hnout...protože jen DÍKY tomu, jsem dnes tam kde jsem :)

Popis práce

Jako kouč pomáhám neurolingvisticky přeprogramovat nechtěné vzorce v podvědomí, měnit návyky a zvyšovat praktické komunikační dovednosti a učím jak si ovlivnit momentální nepříjemné stavy tak, abychom se cítili lépe.

Práce s myslí a návyky jsou nekonečné a naše pocity z toho vycházející též, díky učení vědomého pozorovatele, lze dosáhnout vnitřního klidu a hlubší koncentrace a navýšení kapacity mozku. Součástí toho jsou i relaxační prvky a meditace, různá cvičení na rovnováhu a správné propojení obou hemisfér včetně vizualizací a mazání nepotřebných vzpomínek v mozku.

Další meridiánová technika na udržení rovnováhy v těle a správného toku energií, je ta s tělesnými doteky a poklepáváním na akupresurní body v daných drahách, kde bývají bloky uvízlé a spojené s negativními vlivy v těle. Řeší se především strachy, fobie, limitující přesvědčení a všechny odpory, vztahující se nejen vůči okolnímu světu. Takto snadno a rychle zmírníme tělesnou reakci a nahradíme novou.

Mou nejzásadnější a velmi účinnou terapii je CESTA od B.Bays, se kterou jsem osobně před mnoha lety, absolvovala snad první kurz v ČR a ani netušila, jak si tím do budoucna, zachráním své nalomené duševní zdraví. Je to transformační technika emočního a fyzického léčení až na buněčné úrovni, která vše potlačené a skryté z našeho systému vyplaví ven a učí nás zažít svou přirozenou podstatu v plné síle. Miluji ten okamžik, kdy lidé kteří se ji opravdu odevzdají, se proberou a v očích se jim zvláštně třpytí lesk ...pro mnohé snad v prvním niterním setkáním se svým opravdovým zdrojem.

Jsem vděčná, že u těchto momentů mohu být.

V neposlední řadě, je také zvláštní a specifický systém zabývající se podvědomou myslí a duševními záznamy, z předešlých životů ...z kterých si můžeme nevědomě v sobě držet mistrovské programy a uvízlé negativní energie, které nám nepříjemně ovlivňují kvalitu nynějšího života ...a my vůbec nechápeme vnější příčinu a proč.... Toto sezení se koná s minimální spoluprací s klientem, rovnou na energetické úrovni při závažnějších formách problémů a tam kde se nelze dostat jinou cestou, je to na bázi ověřování kyvadlem s danými tabulkami dle Roberta E. Detzlera.

Kromě práce s energií REIKI a podobných systémů jako je rozbor osobnosti - typologie lidí ENNEAGRAM, pracuji i s dalšími doplňujícími technikami, které vše jen krásně dolaďují.

Budu se na Vás těšit a vyslechnu Vaše trápení, Vaší životní cestu...a pokud se rozhodnete cokoliv změnit a opravdově spolupracovat, s důvěrou se necháte vést, chytnu Vás za ruku a ukážu, kterým směrem se vydat...pak je to už jen na VÁS ...a můžete vyprávět svůj příběh se skvělým pocitem šťastného konce a s úsměvem na rtech, že to stálo za to, jako já...

Náš tým

Petra Vachová, DiS.

Petra Vachová, DiS.

Certifikovaná terapeutka tradiční čínské medicíny
Bc. Vladimír Maňásek

Bc. Vladimír Maňásek

Výživový specialista, terapeut tradiční čínské medicíny
Lucie Janalíková, DiS.

Lucie Janalíková, DiS.

Fyzioterapeutka
Bc. Lucie Lukšová

Bc. Lucie Lukšová

Fyzioterapeutka
(momentálně není k dospozici)
Mgr. Kamila Krempaská

Mgr. Kamila Krempaská

Fyzioterapeutka
(momentálně na mateřské dovolené)
Jana Gašperová

Jana Gašperová

Ošetřovatelka
Markéta Kutějová

Markéta Kutějová

fyzioterapeutka
Ilona Svobodová

Ilona Svobodová

Terapeut psycho-energetické transformace
Poradenství a koučování