fbpx

Bachovy květové
esence

Bachovy květové esence představují jednoduchý a přitom velice účinný systém harmonizace našich emocí.

Dr. Bach věřil, že fyzické onemocnění je výsledkem emocionální nerovnováhy. Květové esence harmonizují negativní emoce jako je pocit méněcennosti, únava, pocit přetížení, nedostatek sebedůvěry, strach, melancholie, nespokojenost apod. Pomáhají tyto stavy eliminovat, dostávají nás do přítomného okamžiku, kdy se na sebe, svou situaci můžeme podívat objektivně a činit rozhodnutí bez negativních emocí. Umožňují nám získat zpět odvahu uskutečnit své sny a přání, najít tu pravou životní cestu.

Jde o 38 květových esencí, které jsou připravené z nejedovatých planě rostoucích rostlin a stromů. 39. esencí je Krizová esence (Rescue Remedy), která je určena k uklidnění psychické hladiny po šoku, traumatu a emocionálním vypětí. Pomáhá nastolit pozitivní vnitřní rozpoložení, klid, vyrovnanost a patřičnou sebejistotu. Praktické balení ve spreji umožňuje pohodlné použití.

Co Vás čeká?

Při osobní konzultaci s Petrou Vachovou nebo Vladimírem Maňáskem Vám bude namíchána esence, která se hodí k Vaší konstituci a k Vaší konkrétní životní situaci. Poté budete tyto kapičky zhruba měsíc užívat.

Bachovy květové esence jsou velmi jemné, bezpečné, bez vedlejších účinků. Mohou je užívat jak těhotné ženy, tak malé děti.

BACHOVY KVĚTOVÉ ESENCE

BACHOVY KVĚTOVÉ ESENCE

Petra Vachová

BACHOVY KVĚTOVÉ ESENCE

BACHOVY KVĚTOVÉ ESENCE

Vladimír Maňásek

Ceník


  • Vstupni pohovor 60 min. ( i online, bachovky pošleme přes zásilkovnu), včetně první individuálně namíchané lahvičky v hodnotě 300,-1290,-
  • Kontrola při změně stavu cca 1x za měsíc (v ceně je namíchání nového složení směsi ve stávající lahvičce)690,-

Fotogalerie

BACHOVY KVĚTOVÉ ESENCE

BACHOVY KVĚTOVÉ ESENCE

BACHOVY KVĚTOVÉ ESENCE

BACHOVY KVĚTOVÉ ESENCE

BACHOVY KVĚTOVÉ ESENCE

BACHOVY KVĚTOVÉ ESENCE